دوره فرا ذهن آیینه ای

فرا ذهن آیینه ای (MIRRORLY META MIND (3M
ذهن انسان یكی از اسرار طبیعت محسوب می‏شود كه هنوز دانش بسیار اندكی درباره قدرت ذهن و بسیاری از پدیده‏ های مربوط به آن برای بشر امروز آشكار شده است. اگر بگوییم انرژی ذهن از نیرومندترین انرژی‏ ها در زندگی بشر است اغراق نكرده‏ ایم. نتیجه و ماحصل زندگی ما، حاصل قدرت ذهن ماست. با تغییر اندیشه ‏ها و افکاری که در ذهن داریم، می‏توانیم زندگی مان را کاملاً تغییر داده و حتی بر دنیای بیرونی نیز تأثیر بگذاریم.

دوره فراذهن آیینه ای که توسط دکتر حسن فراهانی برای اولین بار در جهان ارائه خواهد شد، دوره ای است که برای تمام اقشار مناسب بوده و جهت رفع آفات و آلودگی های ذهنی و اخلاقی و رفتاری کاربردی است.

این دوره نوعی تصفیه و پالایش کامل درونی است و در واقع نوعی تغییر عادات و نگرش و سبک زندگی می باشد.این دوره از جهت گسترش آرامش و کنترل و هدایت ذهن برای همه افراد جامعه که از مشکلات ذهنی و روحی و روانی مانند استرس، خشم، عصبیت، عدم تمرکز، بیقراری، کینه و انتقام، تنبلی، بی انگیزگی، ترس، غرور، لجبازی، وسواس، عدم اعتماد به نفس و ....حتی معتادین و... لازم است.

دوره فرا ذهن آیینه ایی شامل 21 هفته هست که هر هفته یک جلسه Hموزشی به صورت غیرحضوری و اینترنتی ارایه می شود و محتوای دوره و متون به صورت PDF و فیلم های آموزشی و مباحث تکمیلی و مشاوره ای نیز ارائه خواهد شد.

آغاز ثبت نام: 18 دی ماه 1395

مدت زمان دوره: 21 جلسه (هر هفته یک جلسه)

شروع دوره: بهمن ماه 1395

هزینه عضویت ماهانه: 200,000 تومان